Reference

Jaroslav Priščák

mm
„PhDr. Eva Šauerová spolupracuje s ASC Dukla od 1. 1. 2007 doposud. Jejím prvním sportovcem, se kterým spolupracovala u ASC DUKLA byl olympijský vítěz z Pekingu 2008 v disciplíně trap David Kostelecký. PhDr. Eva Šauerová má velký podíl na úspěšné olympijské sezoně Davida. “

 

Eva Mlezivová

„V září roku 2008 jsem začala intenzivně vyhledávat sportovního psychologa pro svou dceru Michaelu Mlezivovou. Dceři bylo toho roku 17 let a od dětství se věnovala rychlostní kanoistice.

V juniorském věku velmi ovlivňovala její sportovní výsledky velká předstartovní nervozita a úzkost. Sport jí přestal těšit, radost se vytratila a zbyl jen stres. Proto jsem se snažila najít pomoc u sportovního psychologa. Šlo mi prioritně o to, aby dcera dále sportovala, ze sportu se radovala a aby výkon odpovídal vynaloženému tréninkovému úsilí.

Po olympiádě v Pekingu jsem si přečetla pár článků o spolupráci paní doktorky Šauerové se střelcem Kosteleckým. Internet mi pomohl a paní doktorka mi vyšla vstříc. V říjnu roku 2008 začala naše spolupráce. Od začátku jsem byla přítomna všem sezením. Z návštěv paní doktorky jsme si pro sebe vytvořily takový příjemně strávený čas. Vyrážíme tak o dvě hodiny dříve. Cestou se zastavíme v restauraci na snídani či oběd. I v autě máme dostatek času si popovídat. Prostě je to část dne, kterou si věnujeme rády navzájem.

Paní doktorka nás obě donutila podívat se na situaci ještě z jiného úhlu, než který jsme vždycky uvažovaly. Míša začala zároveň intenzivně cvičit podle metody paní doktorky. Každé sezení jsme rozebraly, co se povedlo a co je potřeba ještě vyřešit. Cestou zpět domů jsme vždy odjížděly s úsměvem na rtech a s pocitem „dobitých baterek“. Povídalo se pak nějak lehčeji, Míša cítila konečně před sebou „cestu“ a já měla radost, že opět sportuje s potěšením. Měsíc od měsíce se zlepšovala a zlepšovala. Nervozita a úzkost pomalu mizela, dostavovaly se první úspěchy. A musím k tomu dodat, že nejen ve sportovním životě.

Z Míši vyrostla sebevědomá mladá žena, která zvládá s přehledem studium na vysoké škole a k tomu vrcholové sportování. Někdy si už ani nedokážu vybavit tu rozklepanou zelenou juniorku. Bez přehánění musím říci, že spolupráce s paní doktorkou Míše změnila život. Teď už závodí ve VSC Dukla a každoroční účast na vrcholných zahraničních soutěžích je jejím reálně dosažitelným cílem. Poslední čtyři roky se účastnila Mistrovství Evropy do 23 let. Za seniory si zkusila Světový pohár, kde v neolympijském kilometru skončila se svou parťačkou na pátém místě.  Osobně považuju paní doktorku Šauerovou za „třetího rodiče“. Dala mé dceři to, co já jsem jí dát nedokázala, i když jsem se moc snažila. Před schopnostmi, profesionalitou a lidským přístupem paní doktorky hluboce smekám a za všechnu její péči jsem nesmírně vděčná.“

Eva Mlezivová / matka Míši Mlezivové – rychlostní kanoistika/

Petr Kopfstein

mm
„Od doby co spolupracuji se sportovní psycholožkou PhDr. Evou Šauerovou, žiji zcela jiný život. Život, ve kterém má každý den smysl a řád. Život, ve kterém je vše jasnější a ve kterém se těším na každou minutu strávenou tam nahoře se svým letadlem.“

If it comes to composition, everybody will definitely say how can they essay help be a composition helper. But here aren’t merely speaking about composing a composition for academic criteria. For that, you ought to know that spoken and written English are different from each other very much.

If you’re in the need of a custom essay and are wondering the best way to pay for essay writing. It is possible to pay with PayPal banks, bank accounts or even credit cards. All three methods come with automated security. The method you select is your choice. When you college paper are paying for your essays be sure you read all the conditions and terms. Below are the most popular ways to pay. You can choose one or more of these options for essay writing services.